eksport z kadrowca do vatowca

eksport z kadrowca do vatowca

Postprzez ryszard_f » 20.02.2014 12:37

Witam

Przygotowuje się do wdrożenia kadrowca u siebie i testuję go na danych z brtestu . Pojawił się problem z importem danych z zbiorczych list płac do vatowca . Program przerzuca kwotę wynagrodzenia pierwszego "zatrudnionego" a następnych już nie . Lista jak sądzę jest obliczona poprawnie . Pozycje też starałem się zaznaczyć właściwie (terminy wypłat i księgowania) Prawdopodobnie robię jakiś błąd ale nie udaje mi się stwierdzić jaki . Nie wiem czy to ważne ale programy pracują na maszynie wirtualnej


Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: eksport z kadrowca do vatowca

Postprzez Pio » 22.02.2014 08:22

Czy pracownicy są na jednej liście płac ?
Czy mają wspólne składniki płacowe, czy też swoje ?

Ogólnie za księgowanie odpowiada kategoria Księgi Dokumentów, przypisywana do składników płacowych.
Jak jej nie ma, to program kombinuje wyszukując składnik odpowiedzialny na wynagrodzenia.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: eksport z kadrowca do vatowca

Postprzez ryszard_f » 23.02.2014 11:17

Witam ponownie

Dane są wzięte z brtestu . Tylko wypłata zrobiona na grudzień 2013 i lista płac "miesięczny" do której byli przypisani pracownicy brtestu :) . Problem w tym że do vaciaka przerzuca się tylko pierwszy z listy . Inni nie .

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25


Re: eksport z kadrowca do vatowca

Postprzez Pio » 23.02.2014 22:51

Zapewne jedna z osób ma indywidualny składnik z określoną kategorią księgi.
Trzeba po prostu na liście wzorcowej (rodzaje list) wyszukać składniki, które mają przejść do vaciaka i przypisać do nich odpowiednią kategorię księgi.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: eksport z kadrowca do vatowca

Postprzez ryszard_f » 26.02.2014 12:38

Dziękuję to wyjaśniło sprawę sprawdziłem liste miesięczny w brteście i tam rzeczywiście nie ma zaznaczonych pozycji co ma wejść do vaciaka . Mam dużą prośbę do osób które posługują się tą listą na codzień o podesłanie mi na maila uzupełnionej dla typowej sytuacji listy miesięczny .Mam duże wątpliwości czy ja to robię dobrze. Na przykład na rysfys@gmail.com . Wdzięczność ma będzie ogromna.

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25


Powróć do Płace

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron