Wyliczanie ZUS

Wyliczanie ZUS

Postprzez janosick » 10.03.2008 01:12

Witam

Od dwóch lat używam Kadrusia do wyliczania i księgowania składek ZUS. Wszystko było dobrze do grudnia 2007 roku, bo wtedy w liście płac w polu "kwota" pojawiła się liczba "0". Składniki płacowe poniżej są dobrze wyliczone, do Vatowca również przenoszona jest poprawna kwota, jedynie w owym polu "kwota" widnieje ciągle "0". Niby dla mnie nie jest to problemem, ale pomyślałem że warto zasygnalizować sytuację. Może jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam, Wojtek
janosick
 
Postów: 13
Dołączył: 10.03.2008 01:01

Re: Wyliczanie ZUS

Postprzez edi67 » 10.03.2008 13:48

janosick napisał(a):Witam

Od dwóch lat używam Kadrusia do wyliczania i księgowania składek ZUS. Wszystko było dobrze do grudnia 2007 roku, bo wtedy w liście płac w polu "kwota" pojawiła się liczba "0". Składniki płacowe poniżej są dobrze wyliczone, do Vatowca również przenoszona jest poprawna kwota, jedynie w owym polu "kwota" widnieje ciągle "0". Niby dla mnie nie jest to problemem, ale pomyślałem że warto zasygnalizować sytuację. Może jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam, Wojtek


W okolicach lutego zostały zaktualizowane/znormalizowane/..ane kategorie/typy składników. Poszczególne listy powinny zawierać typy składników - na ich podstawie obliczane jest pole Kwota.

Pewnie trzeba to uzupełnić :)
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: Wyliczanie ZUS

Postprzez Pio » 12.03.2008 19:36

"Kwota" na liście płac spełnia wyłącznie funkcję kontrolną, to nie ona przechodzi do vaciaka,
tylko wskazane składniki w rodzajach list za pomocą kategorii KD, natomiast kwota
to wartość składnika płacowego z typem "O" - obciążenie firmy
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław


Powróć do UZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron