Termin realizacji zamówienia zakupu

Termin realizacji zamówienia zakupu

Postprzez dez » 25.08.2015 21:04

Witam wszystkich!
Takie proste pytanko: nie widzę pola: termin realizacji zamówienia (generalnie zakupu, ale podobnie w zamówieniach sprzedaży). Czy coś pomijam? Generalnie chodzi o to, aby kontrahent widział termin realizacji na wydruku.

Poza tym przydał by się raport niezrealizowanych zamówień (wszystkich) dla danego kontrahenta.
Pomoże ktoś?
dez
 
Postów: 20
Dołączył: 18.11.2010 15:00

Re: Termin realizacji zamówienia zakupu

Postprzez dez » 25.08.2015 23:24

Z raportem sobie poradziłem, z terminem powiedzmy że okrężną drogą również. Mam jednak jeszcze 1 sprawę:
Importuję zamówienie zakupu w GM oraz sprzedaży w RV (OW). Jeżeli na zamówieniu mam 2 pozycje a importuję dziś 1 pozycję, to jak chcę w następnej PZ importować pozycję, która pozostała do realizacji, to mi tego zamówienia w okienku [zam] nie wyświetla. Czy jakąś opcję muszę przełączyć?
dez
 
Postów: 20
Dołączył: 18.11.2010 15:00

Re: Termin realizacji zamówienia zakupu

Postprzez czar82 » 05.07.2017 22:45

Nie wyświetla Ci pewnie ze względu na inną datę realizacji zamówień (obu, moment złożenia). Program wyłapuje to chyba po dacie, więc w nowej dacie możesz nie zobaczyć starej pozycji do zimportowania.
Le biais d'imprécision du dosage à tous les récepteurs transmembranaires tyrosine médicament pourrait influer sur votre affection, de la façon dont le taux est suffisamment élevé pour démontrer une efficacité thérapeutique.
Awatar użytkownika
czar82
 
Postów: 3
Dołączył: 13.10.2016 23:50
Lokalizacja: Lodz


Powróć do Zamówienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron