potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

Postprzez tomasz » 04.01.2015 23:59

Dzien Dobry,
Trzy lata temu zalozylem spolke zoo. ksiegowosc prowadzi mi bioro rachunkowe ale prawde mowiac od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem samodzielnego prowadzenia ksiegowosci. Zaliczylem nawet dwumiesieczny kurs pelnej ksiegowosci. firma rozlicza podatki kwartalnie. w tym czasie mam jedna dwie faktury sprzedazowe pare zakupowych. nie mam kredytow nie place zusow. nie mam magazynu ani plac. oprocz faktur zakupowych i sprzedazowych wystepuje u mnie ksiegowanie roznic kursowych waluty i delegecje. dlatego wydaje mi sie ze ksiegowanie w moim przypadku jest w miare proste i powinienem dac rade samodzielnie prowadzic ksiegowosc.
Potrzebuje pare godzin korepetycji w czasie ktorych ktos wytlumaczy mi jak praktycznie w vatowcu zrobic wszystkie przypadki ksiegowan jakie zachodza w mojej firmie + bilans ( + zlozenie papierow do sadu.)
Czy ktos z Poznania lub okolic podjalby sie? Jestem dosc zdeterminowany zeby zaczac samodzielnie ksiegowac wiec jesli nikt z Poznania sie nie znajdzie to moze byc skad kolwiek poprzez skype lub hangouts (ale prawde mowiac to wolalbym sie pierwszy raz lub dwa spotkac - pozniej moze byc zdalnie).
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Jankowski
tomasz
 
Postów: 8
Dołączył: 24.12.2014 15:26

Re: potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

Postprzez kape » 16.10.2015 16:17

Drogi Tomaszu, jestem w podobnej sytuacji, a mianowicie potrzebuję nauczyciela programu Vatowiec. Z kolei mnie interesuje spotkanie w Warszawie albo kontakt online. Czy udało Ci się? Polecisz? Ktoś chętny?
kape
 
Postów: 2
Dołączył: 05.01.2015 18:27

Re: potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

Postprzez tomasz » 10.01.2016 22:54

Czesc Kape,
Qrcze nikt sie nie odezwal. Pech...
Jestem tak zarobiony ze nie mam szans sam sie przez to przebic... Ale nie pozegnalem jeszcze tematu. Od czasu do czasu podczytuje cos o ksiegowaniu a czasami to nawet wlacze vatowca :-).

Jesli kiedys opanuje vatowca to zrobie serie filmow na youtubie z ksiegowania w swojej firmie - zeby innym bylo latwiej. (szkoda ze nikt jeszcze tego nie zrobil)

A ty Kape? znalazlas/es kogos?

Pozdrawiam serdecznie,

tj
tomasz
 
Postów: 8
Dołączył: 24.12.2014 15:26

Re: potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

Postprzez Kolport » 16.11.2017 00:08

Seria filmów na YT byłaby wielce wskazana i ogromnie pomocna, zatem czekamy :)
Les tailles de tuyaux sont gГ©nГ©ralement indiquГ©es en diamГЁtre, ce n'est anococcygeus du rat a Г©galement Г©tГ© Г©tudiГ©e par rapport Г  celle de la phentolamine..
Awatar użytkownika
Kolport
 
Postów: 3
Dołączył: 09.11.2017 23:28
Lokalizacja: Kutno

Re: potrzebne korepetycje z vatowca - Poznan

Postprzez tomasz » 16.11.2017 01:02

Czesc Kolport,

Kolport napisał(a):Seria filmów na YT byłaby wielce wskazana i ogromnie pomocna, zatem czekamy :)


no, byloby pieknie. ale skoro do tej pory nie powstala to podejrzewam ze jak nie zrobisz to nie bedzie.
to czekam :-)
pozdro,
tj
tomasz
 
Postów: 8
Dołączył: 24.12.2014 15:26


Powróć do Współpraca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron