zestawienia - podatek VAT

Forum ogólne, do zadawania pytań nie związanych z żadną powyższą kategorią

zestawienia - podatek VAT

Postprzez aganieszkab » 12.11.2014 18:38

Czy może mi ktoś napisać co robię źle i jak pozbyć się tego komunikatu?
rejestr VAT.jpg



Czy można jakoś eksportować dane do Microsoft Excel Starter 2010? (Vatowiec go nie widzi i każe zainstalować Offica albo OpenOfiica)

Z góry dziękuję za pomoc
aganieszkab
 
Postów: 39
Dołączył: 05.11.2014 20:54

Re: zestawienia - podatek VAT

Postprzez edi67 » 14.11.2014 14:04

Zobacz, czy w innych miesiącach nie wpisałaś zapłaty za miesiąc (a nie kwartał) lub nie wybrałaś daty zapłaty.
A Startera 2010 zostaw sobie na inne okazje i zainstaluj OpenOffice albo http://www.libreoffice.org/download/libreoffice-still/ i nie będzie problemu
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: zestawienia - podatek VAT

Postprzez aganieszkab » 14.11.2014 23:05

Właśnie problem tkwi w tym, że żadnej innej daty nie mam wpisanej poza tą co widać - czyli w III kwartale, komunikat znika dopiero jak usunę tę datę i wpiszę tylko w miesiącu wrześniu - co znowu jest niezgodne z rozliczaniem kwartalnym. Dodam tylko że ten komunikat pojawił się dopiero po dniu 25 października, próbowałam już wszelkie możliwe czary proponowane na forum - reindeksacje, dogrywki...
Może jest jeszcze jakieś miejsce, w którym trzeba coś wpisać albo kliknąć a ja nie znalazłam...

A co do offica to nie wiem o co kaman, ale szablony do worda startera się ładują, a arkusze do excela startera nie chcą i miałam nadzieję , że to też wystarczy coś gdzieś wpisać/kliknąć itp.
aganieszkab
 
Postów: 39
Dołączył: 05.11.2014 20:54

Re: zestawienia - podatek VAT

Postprzez edi67 » 18.11.2014 18:04

Jeśli rozliczasz się kwartalnie, to po przełączeniu na miesiące żadne dane wpłat lub dat nie mogą być wypełnione i odwrotnie.

Starter może nie działać, bo masz inny program domyślny do xls, kto wie? W Vatowcu nigdzie się tego nie "wpisuje"
W OpenOffice/LibreOffice wszystko działa. Łatwiej będzie Ci pomóc, jak używasz tego co reszta.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: zestawienia - podatek VAT

Postprzez aganieszkab » 18.11.2014 18:19

W układzie miesięcznym nie mam nic wpisane - stąd ten komunikat, ale znalazłam na forum inne posty z tym samym problemem więc myślę że to grubszy problem, a nie że ja coś źle robię

Nic tylko czekać, aż Twórca coś uradzi na to
aganieszkab
 
Postów: 39
Dołączył: 05.11.2014 20:54

Re: zestawienia - podatek VAT

Postprzez aganieszkab » 10.01.2015 17:08

Chyba udało mi się rozwiązać problem - data musi być wpisana we wszystkich polach w kolumnie "data" nawet jeżeli Vat jest do przeniesienia a nie do zapłaty.
wpisałam wszystkie daty i póki co komunikat się nie pojawia
aganieszkab
 
Postów: 39
Dołączył: 05.11.2014 20:54


Powróć do rozmaitości

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

cron