Plan Kont - wydruk

pełna księgowość

Re: Plan Kont - wydruk

Postprzez Zwiastun » 27.04.2014 22:43

A na czym konkretnie albo w którym miejscu są różnice?
Proszę podać jakiś przykład, jeśli jest dużo takich miejsc.
Zwiastun
 
Postów: 12
Dołączył: 18.09.2012 00:26

Re: Plan Kont - wydruk

Postprzez keler » 29.05.2014 18:36

W wartościach liczbowych poszczególnych tabel. Tzn wyświetlana jest wartość powiedzmy zgodna z oczekiwaną, natomiast drukowana jest zupełnie inna wartość.
keler
 
Postów: 27
Dołączył: 08.07.2013 18:41

Re: Plan Kont - wydruk

Postprzez Zwiastun » 05.06.2014 15:53

Myślałem, że to niemożliwe, ale właśnie ostatnio natknąłem się na podobny problem - u mnie dotyczy wydruku faktur wewnętrznych, tych generowanych w rejestrze z automatu (obecnie powiedzmy dokumentów wewnętrznych do faktur dotyczących importu usług, bo f. wewn. jako takie nie są już obowiązkowe). Choć w tabeli mam poprawne wartości i zliczenia sum miesięcznych też są poprawne, to na wydrukach tych dokumentów pokazują się czasami inne kwoty. Najprawdopodobniej dotyczy to dokumentów, które były poprawiane/modyfikowane - tak jakby program miał gdzieś zapisane tylko pierwotne wartości i je właśnie drukował, zamiast tych aktualnych.
Co gorsza, za nic nie da się tego poprawić. Jedyny sposób to usunąć dokument pierwotny i wprowadzić go jeszcze raz. Dopiero wtedy automat generuje nowy dokument wewnętrzny, który na wydruku ma poprawne wartości.
Zwiastun
 
Postów: 12
Dołączył: 18.09.2012 00:26

Poprzednia

Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron