Importowanie umów zlecenia, o dzieło

pełna księgowość

Importowanie umów zlecenia, o dzieło

Postprzez Jarek Adamski » 06.05.2015 12:37

Robię w VATowcu rozliczenie klubu sportowego na pełnej księgowości. Klub zawiera umowy z sędziami i trenerami, potrafi ich być miesięcznie kilkadziesiąt. W VATowcu tworzę KW na wypłatę wynagrodzenia z kasy (Bank, kasa i kompensaty). Umowy są sporządzane w programie płacowym Aplikacja Ramzes i jestem w stanie je stamtąd wyciągnąć i przetworzyć do dowolnego formatu. Chciałbym je zaimportować do VATowca, ale Księga Dokumentów ma nieaktywne importowanie, a nie widzę bardziej odpowiedniego "rejestru" do wprowadzania umów.

Umowy są księgowane w uproszczony sposób, kwota brutto idzie w koszty i na rozliczenia z pracownikami (bez analityki), następnie z rozliczeń z pracownikami podatek przechodzi na rozliczenie z US, a reszta jest do wypłaty.

Normalnie wpisuję ręcznie kwotę do wypłaty w Księdze Dokumentów wraz z numerem umowy, opisem "wypłata wynagrodzenia" i wyborem osoby, dzięki czemu na KW drukują się potrzebne informacje. Jednak chciałbym to zautomatyzować, bo wpisywanie ręczne jest nudne i łatwo się pomylić, a dane do zaimportowania mogę sobie wygenerować szybko bez błędów. Czy jest jakiś rejestr na umowy, którego nie znalazłem, albo czy dało by się zrobić importowanie do Księgi Dokumentów?
Jarek Adamski
tel. 603445345
http://www.afik.pl/
Image
Awatar użytkownika
Jarek Adamski
 
Postów: 7
Dołączył: 12.10.2010 15:29
Lokalizacja: środek Polski

Re: Importowanie umów zlecenia, o dzieło

Postprzez Pio » 19.05.2015 22:56

Do Vatowca automatycznie przechodzą listy płac, to one są podstawą księgowania i za ich pomocą można ściągnąć/zebrać wszystkie UZ.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław


Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron