Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez ebik » 06.03.2012 21:16

Mniej więcej jak w temacie ale dokładnie chodzi mi o coś takiego:
Mam powypełniane okno UZ. Drukuj -> Rachunek i chcę aby na wydruku, w miejscu gdzie ma być podpis zleceniobiorcy, nie pojawiała się treść "Kwotę otrzymałem (am) i data".
Help i hilfe, gdzie to ustrojstwo wyłączyć?
ebik
 
Postów: 20
Dołączył: 15.03.2011 19:09

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez Pio » 07.03.2012 12:53

po dogrywce nie będzie tego napisu jeśli nie będzie wypłaconej kwoty
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez ebik » 08.03.2012 00:26

Dzięki śliczne, o to mi chodziło.
Pozdrawiam.
ebik
 
Postów: 20
Dołączył: 15.03.2011 19:09

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez sylwia6 » 18.12.2012 20:02

A co zrobić, by wypłacona kwota wypełniała się automatycznie? - w tej chwili muszę wpisywać ją dodatkowo.

Czy mogłoby drukować się "Kwotę otrzymałem (am) gotówką i data" lub „Kwotę wypłacono przelewem”? - w zależności od formy zapłaty za rachunek


Jestem po kontroli i teraz do każdego rachunku muszę „dosztukować” oświadczenie zleceniobiorcy o formie wypłaconej kwoty.
1% dla Stowarzyszenia „Karuzela”
www.karuzela.org
sylwia6
 
Postów: 12
Dołączył: 05.11.2011 21:57

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez Pio » 23.12.2012 17:51

Jak jest kwota, to powinien się drukować napis "kwotę otrzymałem(am)" i data.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez sylwia6 » 03.01.2013 00:48

Oczywiście, że tak jest.

Chodzi o to, by kwota wypłacona wypełniała się automatycznie (teraz konieczne jest wchodzenie w szczegóły rachunku i wpisywanie kwoty dodatkowo)

Zakładam, że raz wprowadzona zmiana nie zostanie przywrócona, choć wersja poprzednia wydaje się być słuszna – rachunek wystawiamy w momencie chęci (czy konieczności) zapłaty za umowę.
Przy założeniu, że kontrolujący nas mieli rację to KAŻDY rachunek powinien być podpisany plus info kwotę otrzymano i powinien mówić o formie zapłaty za niego.
Więc treść na rachunku "Kwotę otrzymałem (am) i data" staje się wygodna. Ideałem byłaby treść mówiąca o formie zapłaty. Luksusem by treść drukowała się automatycznie.

Szanuje potrzeby ebika, jednak wygodniejsze powinno być to co bliżej potrzeb prawa.

Moja propozycja, by kwota wypłacona wypełniała się automatycznie a kto info dodatkowego nie chce to kwotę wypłaconą wyzeruje i treści nie będzie.
Z góry dziękuje.
1% dla Stowarzyszenia „Karuzela”
www.karuzela.org
sylwia6
 
Postów: 12
Dołączył: 05.11.2011 21:57

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez ebik » 10.03.2014 23:04

Poległem.

Po ostatniej dogrywce, chcąc wydrukować rachunek do umowy o dzieło, zauważyłem, że na dole rachunku automatycznie jest wpisany z imienia i nazwiska zleceniodawca (zresztą moje dane - nie wiem skąd się tam wzięły). Jak to wyłączyć żeby było tylko wykropkowanie. Nie pamiętam abym definiował się jako użytkownik i abym gdzieś wpisywał swe imię i nazwisko jako wystawiający dokument, jestem po prostu "Admin" i tyle.
ebik
 
Postów: 20
Dołączył: 15.03.2011 19:09

Re: Rachunek Do UZ / UDZ modyfikacja treści

Postprzez Pio » 28.03.2014 05:57

menu Słowniki->Kontrahenci->szukamy swojej firmy->guzik [Szczegóły]->pola "imię" i "nazwisko"

Musimy się wspólnie zastanowić, czy ma pobierać te dane, czy nie ?
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław


Powróć do UZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron